Het harnas, over de wereld van Hidde
January 3, 2019 by admin33

6. Meisje Bloem – prentenboek

6. Meisje Bloem – prentenboek
January 3, 2019 by admin33

Prentenboek

Meisje Bloem is een prentenboek voor kinderen en grote mensen over een meisje dat Bloem heet en haar eigen weg gaat. Op zolder waar ze ongestoord zichzelf kan zijn, vindt zij dozen met spulletjes. Ze maakt in dit prentenboek verhalen bij die spullen. Die zijn soms ontroerend, soms verrassend, maar altijd geven ze een beeld van een meisje met een eigen kijk op de wereld. In elk verhaaltje van het prentenboek komt wel een woord voor dat de aandacht trekt, zoals: eigen weg; krulmens; vriend; dood; schuilen; grap. Ieder verhaaltje eindigt met een vraag over zo’n woord. Bijvoorbeeld: “Maar Bloem, wat is dat dan, eigen weg?” Dan volgt haar antwoord. “Eigen weg is als je wilt slapen met je hoofd op de plek van je voeten.” Duidelijk wordt dat het antwoord háár antwoord is. Meisje Bloem is een verrassende denker. Met haar originele gedachten maakt ze de wereld een beetje leuker.

Meer informatie www.meisjebloem.nl

Tekst en tekeningen: Clémence Leijten & Joris Leijten 
Vormgeving: Joris Leijten 
Uitgave: Joleijt, educatieve producten, Nijmegen 2019

 Softcover boek/liggend, 112 pagina’s , cover 300 gram, binnen werk 150 gram Garenloos gebrocheerd, zwart/ wit.
Prijs: € 16,00 (Inclusief BTW) + € 5,00 porto 

 Het prentenboek Meisje Bloem  en Lesboek De gedachten van Meisje Bloem samen besteld is totaal
€ 30,00 (Inclusief BTW) + € 5,00 porto

ISBN?EAN: 978-90-829012-2-1

NUR/ 234-235

Previous article7. De gedachten van Meisje Bloem - lesboekNext article 1. Madame Poubelle - prentenboek

Leave a Reply Cancel reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

About The Blog

Nulla laoreet vestibulum turpis non finibus. Proin interdum a tortor sit amet mollis. Maecenas sollicitudin accumsan enim, ut aliquet risus.

Recent Posts

Verhaal 1 post verhalenNovember 3, 2023
Het harnas – kleurplaatNovember 2, 2023
Het harnas-VragenkaartNovember 2, 2023

Categories

  • Blog
  • Lespakketten
  • nieuws
  • Praatstoel
  • Uncategorized
  • Verhalen
  • Webshop

Meta

  • Log in
  • Entries feed
  • Comments feed
  • WordPress.org

Tags

Agency Apollo13 Information Popular WordPress

Links

Joleijt | Madame Poubelle | Meneer Boek | Meisje Bloem | Marskramer Joris Joleijt |  Een winkeltje op mijn rug | Facebook Madame Poubelle | Facebook  Meneer Boek | Facebook  Meisje Bloem | Linkedin Disclaimer |

 

© 2023 Joleijt educatieve producten, Nijmegen - Nederland

About This Sidebar

You can quickly hide this sidebar by removing widgets from the Hidden Sidebar Settings.

Recent Posts

Verhaal 1 post verhalenNovember 3, 2023
Het harnas – kleurplaatNovember 2, 2023
Het harnas-VragenkaartNovember 2, 2023

Categories

  • Blog
  • Lespakketten
  • nieuws
  • Praatstoel
  • Uncategorized
  • Verhalen
  • Webshop

Meta

  • Log in
  • Entries feed
  • Comments feed
  • WordPress.org